La mer

Verim danışmanlık La mer firma profili hakkımızda insan kaynakları iletişim bilgileri.

Lamer akkında ekşi sözlükte yayınlanan yorumların bir kısmı aşağıdadır.

Kullanan kişilerde nivea ya da acıbadem sütü kullananlardan daha farklı bir cilt görmediğim, anlamsız şekilde pahalı (en ufak boy nemlendiricisi 250 € civarında) nasa hedesi, cok paranız varsa ve batıyorsa delicesine, almak lazım tabi.

Kullanıldığında, göz kremi, gece kremi, kırışık bilmemesi kullanımını geçersiz kılan, dolayısıyla fiyatını hak eden süper yoğun bir cilt kremi. eskiden sadece buyuk ve küçük boyu varken, simdi toniği, maskesi ıvır zıvırı da çıkmıştır ama hiçbir şey kremin yerini tutamaz. küçük boy kremi de 185 dolar civarındadır.

Diğer ürünlere kıyasla son zamanlarda peynir-ekmek gibi satildığı söylentileri dolaşan krem. An itibariyle 1 onsu 110 dolar, 2 onsu 165 dolar. çok az miktarda ve yayarak değil parmak uçlarıyla bastırarak sürülüyor, sanki hiç sürülmemiş hissi veriyor. Bu sayede küçük kutu 3 aya yakın yetebiliyor.

Resmi web sitesinde müthiş bir müzik eşliğinde çok güzel bir yapılış hikayesi videosu olan “the dream creme”.

hikayesi olan kremlerden biri.

Yarım yüzyıl önce, aerospace fizikçilerinden dr. max huber’in yüzünde ve vücudundaki belirli bölgeler, bir labarotuvar kazası sonucunda yanar. Hiçbir ilaç ya da tadavi yöntemi cildindeki yanıklara karşı tatmin edici bir sonuç vermez. sonunda bu kahraman doktor kendi tedavi yöntemini geliştirerek, okyanus derinliklerinden bulduğu ham maddelerle bir çok maddeyi birleştirir ve La mer’i yaratır, cildini de tedavi ederek, yeniler.

Hikaye ne derece gerçekçidir, bilemiyorum ancak nemlendirici kremi için yoğun kıvamlı olduğundan uzun süreli kullanıma olanak sağladığını söyleyebilirim.

Bugün google’da dünyanın en pahalı maddelerini aratırken rastladığım sonra derinlemesine araştırmaya girdiğim saçma sapan zamanımı çalan ürün. La mer crem 60ml lik bir kutusuna yaklaşık olarak 1000 TL veriyorsunuz ki bu daha yurt dışı bedeli. Türkiye girişini düşünemiyorum. Neymiş yaşlanmayı engelleyici imiş, ben o parayı bir kreme versem kahrımdan ölürüm orasını düşündünüz mü? Hayır hatun gratisten bir sepet malzemeye 200 tl verince ben evin yolunu şaşırıyorum.

7.400 lira verip bir kreme sahip olacaksam, La mer krem üründen çok farklı beklentiler içine girerim. ne bileyim sürdüğüm yerlerde telomeraz aktivitesi artsın hiç yaşlanmayan epitel hücrelerine kavuşayım ya da moleküler yapım ışığı geçirecek şekilde değişsin bir süre görünmez olayım filan. Bu kremde nemlendirici yazıyor ama anlayamadım, arko gibi falan mı yani. Hani böyle biraz nemli yumuşak bir deri için olan.

Üstteki yazıda anlatılan dr. max huber aslında tamamen uydurmasyon, hiç varolmamış bir kişi ve markanın pazarlama taktiği olarak kullandığı bir hikaye. İnternet’te bir sürü iddia dolaşıyor bu konuda. Madem böyle birisi var neden herhangi bir yerde, herhangi bir röportajı yok. Üstelik ismi aratıldığında ne NASA ile alakalı ne de başka bir yerde herhangi bir yerde bilgi yok. Gel gelelim La mer kreme, gerçekten ağır ve yağlı bir krem. tam kuru ciltlere göre. Kokusu hoş. Yazın kullanıma uygun değil, krem yüzünüzde yapış yapış oluyor. İçerisinde deniz yosunu özü ve mineraller mevcut. Ben kullandığım süre içerisinde cildimde gerginlik hissetmiştim, botoks etkisi gibi düşünülebilir. bir de creme soyeuse olanını da denedim fakat isminden de anlaşılacağı üzere ince yapılı bir krem, sevmedim. Cildiniz çok yağlıysa La mer krem kullanılabilir.

LA MER – The Soft Fluid Foundation SPF 20-BI

LA MER – Moisturizing Soft Cream

LA MER – La Mer Creme de La Mer

LA MER – Reparative Skin Tint SPF30 Light -Medium 03

LA MER – The Eye Concentrate

LA MER – LE FOND DE TEINT CUSHION LIFT ET ÉCLAT SPF 20

LA MER – The Cleansing Foam

LA MER – The Soft Fluid Foundation SPF 20 – SH

LA MER – Kağıt Maske

LA MER – The SPF 50 UV Protecting Fluid

LA MER – The Body Cream

LA MER – Lifting Contour Serum

LA MER – The Moisturizing Cool Gel Cream

LA MER – Le Concentré Serum

LA MER – The Intensive Revitalizing Mask

LA MER – The Tonic

LA MER – The Revitalizing Hydrating Serum

LA MER – The Concealer

LA MER – The Reparative Body Lotion

LA MER – The Regenerating Serum

LA MER – Treatment Lotion Hydrating Mask

LA MER – The Cleansing Micellar Water

LA MER – The Moisturining Matte Lotion

LA MER – The Moisturizing Soft Lotion

LA MER – The Brilliance Serum

LA MER – Le Baume Pour les Lèvres – Lip Balm

LA MER – The Cleansing Lotion

LA MER – Replenish Oil Exfoliator

Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi (Almanca)

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir